TESLA SecureQ i7
TESLA SecureQ i7
TESLA SecureQ i7
TESLA SecureQ i7
TESLA SecureQ i7
TESLA SecureQ i7
TESLA SecureQ i7
TESLA SecureQ i7
TESLA SecureQ i7

TESLA SecureQ i7

 

Bezdrátový GSM alarm systém

  • rychlá instalace a nastavení systému
  • 4 ks kovové dálkové ovládání
  • 2 ks bezdrátové čidlo na dveře/okno
  • 1 ks bezdrátové čidlo pohybu
  • aplikace zdarma pro Android/Apple

 

DOPRAVA ZDARMA

 

2 696 Kč
Skladem: Ano

Bezdrátový systém TESLA byl navržen především pro ochranu vašeho domova, kanceláře, chaty, prodejny, garáže nebo zahradního domku.

Spolupracuje jak s tradičními drátovými detektory, tak i všemi bezdrátovými detektory. To umožňuje rychlé a jednoduché sestavení celého systému bez nutnosti instalace kabelů. V případě potřeby může být systém rozšířen o méně standardní detektory. Navíc integrovaná baterie zajišťuje ochranu i v případě výpadku napájení. Ovládání systému dálkovými ovladači nebo mobilním telefonem je jednoduché a intuitivní. Použití bezdrátového detektoru pohybu a magnetických detektorů otevření poskytuje optimální kontrolu proti vniknutí, zatímco doplňkový bezdrátový detektor kouře a teploty může poskytnout dodatečnou bezpečnost.

Každodenní použití systému nemohlo už nemohlo být snadnější
Aktivace a deaktivace pohotovostního režimu se může provádět pomocí bezdrátového dálkového ovládání, stejně jako např. s autoalarmem. Stejné dálkové ovládání, které slouží k aktivaci nebo deaktivaci systému, může být také použito pro zavolání pomoci (SOS tlačítko).

Poplach při narušení hlídaného prostoru
V případě, že je zaznamenán pohyb v hlídaném objektu, bude na váš mobilní telefon odesláno upozornění SMS zprávou. S pomocí integrovaného mikrofonu můžete slyšet, co se děje v objektu a přes reproduktor máte možnost oslovit narušitele nebo rovnou zavolat polici. Systém umožňuje částečnou aktivaci alarmu, pro situaci, kdy je někdo doma. Poté jsou vnitřní senzory deaktivovány a aktivní zůstávají pouze senzory venkovní. Pohyb uvnitř objektu je poté možný bez vyvolání poplachu, chráněn je pouze obvod objektu jako například dveře nebo okna. 

 

google play apple app store

Pro pohodlnou obsluhu alarm systému můžete využít aplikaci "TESLA SecureQ i7", zdarma ke stažení pro Google Android nebo Apple iOS.

 

tesla secureq i7 home

VD_PRODUCT_ACCESSORIES_HEAD

VD_PRODUCT_FAQ_HEAD

Musím využívat na SIM kartě vložené do alarmu data (internet)?
Nemusíte, systém využívá pro SIM kartu pouze SMS zprávy a volání.
Jak vypadá obsah balení TESLA SecureQ i7?
Video s obsahem balení sledujte zde YouTube.
Jaká je spotřeba alarmu a provozní teplota?
S připojeným napájecím adaptérem: v pohotovostním režimu 0~18 mA, během poplachu 60 mA, alarm je doporučeno provozovat v teplotním rozmezí -10°C ař +40°C.
Je možné alarm napájet také z autobaterie?
Ano, je to možné, alarm podporuje napětí 12V DC.

VD_PRODUCT_CONTACT_US_HEAD

  • facebook youtube instagram twitter linkedin

Jazyk

Copyright © 2018 - 2019 TESLA Electronics. Všechna práva vyhrazena.