TESLA RoboStar T80 Pro - luxusní design s přehledný displejem
TESLA RoboStar T80 Pro - luxusní design s přehledný displejem
TESLA RoboStar T80 Pro - luxusní design s přehledný displejem
TESLA RoboStar T80 Pro - luxusní design s přehledný displejem
TESLA RoboStar T80 Pro - inteligentní vysávání s pamětí
TESLA RoboStar T80 Pro - luxusní design s přehledný displejem
TESLA RoboStar T80 Pro - luxusní design s přehledný displejem
TESLA RoboStar T80 Pro - středový čisticí
TESLA RoboStar T80 Pro - trojnásobná filtrace s HEPA filtrem
TESLA RoboStar T80 Pro - luxusní design s přehledný displejem
TESLA RoboStar T80 Pro - luxusní design s přehledný displejem
TESLA RoboStar T80 Pro - luxusní design s přehledný displejem

TESLA RoboStar T80 Pro

 

Luxusní design s přehledným displejem

  • 2v1, vyluxuje i vytře vodou
  • efektivní inteligentní vysávání s pamětí
  • přehledný velký displej
  • široký středový kartáč "CyclonePower"
  • výkonný a tichý digitální BLDC motor
  • elektronicky řízená třístupňová regulace průtoku vody


DOPRAVA ZDARMA


8 990 Kč,
nová cena:

 

8 650 Kč
Skladem: Ano

Nadčasový design a bezstarostný úklid

Elegantní robotický vysavač TESLA RoboStar T80 Pro je snadno ovladatelný, vysává i vytírá na mokro a je vybaven pokročilým systém detekce nábytku. Bude vaši domácnost sám uklízet, pohybuje se automaticky po podlaze místnosti a uklízí bez jakékoli pomoci. Snadno překonává nízké přechodové lišty a je vybaven množstvím snímačů. Po dokončení úklidu sám vyhledá nabíjecí základnu a začne se nabíjet.

Vyluxuji i vytřu. A vy se mezitím můžete věnovat tomu, co vás baví!
Obsluha vysavače je velmi snadná díky intuitivnímu menu, velkému LCD displeji a dálkovému ovládání. Vysavač navíc umožňuje také setření podlahy mokrým mopem z  mikrovlákna, pro dokonale vyčištěnou podlahu, zbavenou mikroprachu a dalšího znečištění.

Nadčasový prémiový design s jemnou kovovou texturou
Horní panel robotického vysavače je vyroben z kartáčovaného hliníku a dodává tak vysavači vyjímečnou odolnost vůči otěru a nadčasový luxusní vzhled.

tesla robostar t80 pro big display

Přehledný LCD displej
Aktuální stav úklidu je indikován ikonami na přehledném LCD displeji a velká tlačítka usnadňují výběr úklidového režimu.

Silný digitální BLDC motor
Výkonný elektronicky řízený bezkartáčový stejnosměrný elektromotor druhé generace pracuje velmi efektivně, dosahuje delší životnosti, je účinější a velmi tichý. Robotický vysavač tak můžete používat bez obav z toho, že vás při úklidu bude rušit.

Mimořádná vytrvalost a nejmodernější vysokokapacitní baterie
Kvalitní vysokokapacitní baterie, která využívá bateriové články renomovaných výrobců, dodává trvalý výkon pro provoz až 120 minut. Jedná se o jednu z nejmodernějších baterií, která nevyžaduje formátování. Vysavač je vybaven speciální  ochranou, která po nabití přestane dodávat energii a zabrání tak přebíjení baterie. Baterie proto vydrží  mnohem déle než u jiných vysavačů. V balení najdete kromě robotického vysavače TESLA také nabíjecí stanici, ve které nabíjení vysavače probíhá automaticky.

tesla robostar t80 pro wide

Naplánovaný úklid na týden
Robotický vysavač můžete naprogramovat až na týden dopředu a určit pro každý den jiný čas, kdy bude úklid spuštěn. Po návratu domů tak naleznete svoji domácnost vždy dokonale uklizenou.

Elektronicky řízená třístupňová regulace průtoku vody
Robot je vybaven pokročilou regulací průtoku vody během mokrého stírání. Stisknutím tlačítka na dálkovém ovládání se na displeji vysavače zobrazí nastavená hodnota ve třech krocích - nízká intenzita, střední nebo vysoká intenzita odkapávání vody, pro velmi znečištěnou podlahu.

tesla robostar t80 pro wide1

Inteligentní SMART úklid
Vysavač při SMART úklidu využívá pokročilou adaptivní gyroskopickou navigaci a pohybuje se tak po úklidové trase, která je optimalizovaná pro nejlepší vyčištění podlahy.

Trojnásobná síla úklidu "CyclonePower" pro perfektní uklizení
Dvojice antistatických štětinových bočních kartáčků zamete nečistoty do čistící dráhy hlavního širokého středového kartáče ve tvaru "V", který si snadno poradí se všemi nečistotami jak na podlaze tak na kobercích. TESLA RoboStar T80 Pro uklidí také místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná místa. Po skončení úklidu se robot automaticky vrátí do nabíjecí základny a začne se nabíjet.

Trojnásobná filtrace s HEPA filtrem a velká nádoba na nečistoty
Vysavač je vybaven moderním trojnásobným systémem filtrace, který zahrnuje síťku primárního filtru, filtrující houbičku a účinný HEPA filtr. Veškeré mikronečistoty jsou takto účinně zachyceny a velká nádoba na nečistoty s objemem 600 ml zajistí, že ji nebude potřeba tak často vyprazdňovat.
HEPA filtr pomáhá zachytit jemný prach, alergenní roztoče či zvířecí alergeny. Základní filtr zadržuje největší  nečistoty. Filtr HEPA H13 zachytí 99,95% částic 0,3 mikronů (včetně spór a roztočů plísní) a tím zaručuje vysokou kvalitu filtrace. Údržba vysavače je velmi jednoduchá a k jeho provozu nepotřebujete výměnné  sáčky. HEPA filtr vám vydrží déle, protože jej lze vyčistit a opakovaně použít.

 

 

 

VD_PRODUCT_ACCESSORIES_HEAD

VD_PRODUCT_FAQ_HEAD

Jaký je rozdíl proti modelu TESLA RoboStar T50?

TESLA RoboStar T80 Pro má navíc:

-- inteligentní vysávání s pamětí

-- přehledný velký LCD displej

-- luxusní tmavě šedý design z kartáčovaného hliníku

-- možnost naplánovat úklid na týden dopředu, každý den individuálně

-- elektronicky řízenou třístupňovou regulaci průtoku vody

-- extra velký zásobník na nečistoty s objemem 600 ml

Je vysavač vhodný na nízké koberce?
Ano, vysavač bez problémů povysává nízké koberce. Navíc je vybaven hlavním širokým středovým kartáčem ve tvaru "V" a režimem "TURBO" pro vysoký sací výkon "CyclonePower".
Jak hlučný je vysavač?
Vysavač je výkonný, ale přesto velmi tichý. Digitální motor druhé generace s hlučností menší než 55 db vás nebude rušit ani při sledování televize.
Je možné s vysavačem vysávat pod nábytkem?
Ano, je to možné. Vysavač pracuje i tam kde je již úplná tma tzn. vysává i v úplně temné místnosti.
Jak přesně funguje vysávání a vytírání vodou?
Vysavač je dodáván se dvěmi zásobníky, nejdříve vysajete se zásobníkem na  nečistoty a poté jej snadno a rychle vyměníte za druhý zásobník na vodu, se kterým vymopujete podlahu.

VD_PRODUCT_CONTACT_US_HEAD

  • facebook youtube instagram twitter linkedin

Jazyk

Copyright © 2018 - 2019 TESLA Electronics. Všechna práva vyhrazena.