TESLA RoboStar T10 - kvalita TESLA za atraktivní cenu
TESLA RoboStar T10 - snadné ovládání jedním tlačítkem a dálkovým ovladačem
TESLA RoboStar T10 - spolehlivě vyluxuje celý byt
TESLA RoboStar T10 - všestranný a výkonný pomocník
TESLA RoboStar T10 - ideální pomocník úklid zvířecích chlupů
TESLA RoboStar T10 - stírání suchým mopem pro odstranění jemného mikroprachu
TESLA RoboStar T10 - pohodlné ovládání s dálkovým ovladačem
TESLA RoboStar T10 - dvouúrovňová filtrace s HEPA filtrem

TESLA RoboStar T10

 

Relaxujte a úklid nechte na nás!

  • značková TESLA kvalita za atraktivní cenu
  • spolehlivě vyluxuje celý byt
  • nabíjecí stanice a dálkové ovládání

 

4 320 Kč
Skladem: Ano

Spolehlivý pomocník do každé domácnosti

TESLA RoboStar T10 je všestranný a výkonný pomocník, který udrží váš byt stále uklizený. Vysává rád a dobře všechny povrchy. Má inteligentní vlastní program a nízký výškový profil, díky kterému se dostane i na těžko přístupná místa pod nábytek nebo postele.

Robotický vysavač bude vaši domácnost sám uklízet, pohybuje se automaticky po podlaze místnosti a uklízí bez jakékoli pomoci. Snadno přejíždí nízké přechodové lišty a je vybaven množstvím snímačů. Po dokončení úklidu sám vyhledá nabíjecí základnu a začne se nabíjet.

tesla robostar t10 body pic4

Vyluxuji a vy se mezitím můžete věnovat tomu, co vás baví!
Obsluha vysavače je velmi snadná jedním tlačítkem "CLEAN" anebo s dálkovým ovladačem. Robotický vysavač můžete naprogramovat k úklidu v době, kdy se vám to bude nejvíc hodit. Nastavte čas vysávání předem, aby se robot mohl pustit do úklidu, když nejste doma a vy si můžete užít uklizený byt po svém návratu. 

Vysavač je připraven pro vložení zásobníku na vodu, který vám umožní vytření podlahy vodou. Tento zásobník není součástí balení, ale je možné si jej dokoupit jako volitelné příslušenství.

Úklid pod nábytkem

Vysavač se díky svým kompaktním rozměrům dostane bez problémů také pod nábytek, uklizeno tak bude opravdu všude.tesla robostar t10 1

Dvojice kartáčů pro perfektní uklizení
S pomocí dvojice antistatických štětinových bočních kartáčků vyčistí TESLA RoboStar T10 také místa okolo  nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná místa. Dvojice proti sobě rotujících kartáčů, které  jsou umístěny v čisticí hlavě robota velmi efektivně sbírají prach i velké nečistoty z podlahy. Po skončení úklidu se robot automaticky vrátí do nabíjecí základny a začne se nabíjet.

Nejmodernější vysokokapacitní baterie a nabíjecí stanice
TESLA RoboStar T10 je vybaven kvalitní vysokokapacitní 2 600 mAh baterií, která využívá bateriové články renomovaných výrobců. Jedná se o jednu z nejmodernějších baterií, která nevyžaduje formátování. Vysavač je vybaven speciální ochranou, která po nabití přestane dodávat energii a zabrání tak přebíjení baterie. Baterie proto vydrží mnohem déle než u jiných vysavačů. Po dokončení úklidu vyhledá vysavač nabíjecí stanici a poté spustí automaticky nabíjení baterie.

 

HEPA filtr
HEPA filtr pomáhá zachytit jemný prach, alergenní roztoče či zvířecí alergeny. Filtr HEPA H13 zachytí 99,95% částic 0,3 mikronů (včetně spór a roztočů plísní) a tím zaručuje  vysokou kvalitu filtrace. Údržba vysavače je velmi jednoduchá a k jeho provozu nepotřebujete výměnné  sáčky. HEPA filtr vám vydrží déle, protože jej lze vyčistit a opakovaně použít.

VD_PRODUCT_ACCESSORIES_HEAD

VD_PRODUCT_FAQ_HEAD

Umí tento model vytírat vodou?
Standardně tento model pouze vysává, ale pokud si dokoupíte "TESLA RoboStar T10, zásobník na vodu", tak budete schopni vytřít také vodou (vlhkým mopem).
Je vysavač vhodný na nízké koberce?
Ano, je vhodný a takové koberce pro něj nejsou problém.
Jak hlučný je vysavač, bude při provozu hodně slyšet?
Vysavač není hlučný, 65 decibelů je hodnota výrazně menší než naprostá většina klasických vysavačů na trhu. Vysavač není hlučný, 65 decibelů je hodnota výrazně menší než naprostá většina klasických vysavačů na trhu.Vysavač není hlučný, 65 decibelů je hodnota výrazně menší než naprostá většina klasických vysavačů na trhu.Vysavač není hlučný, 65 decibelů je hodnota výrazně menší než naprostá většina klasických vysavačů na trhu.Vysavač není hlučný, 65 decibelů je hodnota výrazně menší než naprostá většina klasických vysavačů na trhu.Vysavač není hlučný, 65 decibelů je hodnota výrazně menší než naprostá většina klasických vysavačů na trhu.Vysavač není hlučný, 65 decibelů je hodnota výrazně menší než naprostá většina klasických vysavačů na trhu.Vysavač není hlučný, 65 decibelů je hodnota výrazně menší než naprostá většina klasických vysavačů na trhu.
Je možné s vysavačem vysávat pod nábytkem?
Ano, je to možné. Vysavač pracuje i tam kde je již úplná tma tzn. vysává i v úplně temné místnosti.

VD_PRODUCT_CONTACT_US_HEAD

  • facebook youtube instagram twitter linkedin

Jazyk

Copyright © 2018 - 2019 TESLA Electronics. Všechna práva vyhrazena.