TESLA EliteCook - multifunkční elektrický tlakový hrnec, česká ovládací tlačítka
TESLA EliteCook - kvalita a tradice
TESLA EliteCook - nepřilnavý teflonový povrch (BPA free), možno mýt v myčce na nádobí
TESLA EliteCook - multifunkční elektrický tlakový hrnec, kvalita a tradice
TESLA EliteCook - snadné ovládání, česká ovládací tlačítka
Lubomír Brázda, certifikovaný specialista pro školení profesionálních pracovníků v gastromomii na moderní technologie
TESLA EliteCook - vyjímatelná vnitřní nádoba, nepřilnavý teflonový povrch (BPA free), možno mýt v myčce na nádobí
TESLA EliteCook - multifunkční elektrický tlakový hrnec, příkon 1 000 W
TESLA EliteCook - bezpečné otevírání a zavírání horního víka
TESLA EliteCook - multifunkční elektrický tlakový hrnec, modrý bezpečnostní tlakový ventil
TESLA EliteCook - multifunkční elektrický tlakový hrnec, nevytváří téměř žádnou páru, zápach nebo hluk
TESLA EliteCook - vložte ingredience do hrnce, zvolte program a dále se nestarejte!
TESLA EliteCook - multifunkční elektrický tlakový hrnec, zdravé a rychlé vaření

TESLA EliteCook K50


Multifunkční elektrický tlakový hrnec 7v1

  • zdravé, bezpečné a rychlé vaření
  • ovládací tlačítka na předním panelu v češtině
  • 7v1: tlakový hrnec, pomalý hrnec, rýžovar, ohřívač jídla, pánev na smažení nebo restování, napařovací hrnec, hrnec na přípravu dušeného masa
  • značková TESLA kvalita za atraktivní cenu

 

 

DOPRAVA ZDARMA

 

2 695 Kč
Skladem: Ano

Jednoduše dejte všechny ingredience do hrnce, zvolte program a dále se nestarejte!

S multifunkčním elektrickým tlakovým hrncem TESLA EliteCook K50 můžete vařit, péct, vařit na páře, smažit, pomalu vařit vaše oblíbená jídla jako například klasický vývar, guláš, hovězí/vepřovou pečeni, kuře, těstoviny, masové kuličky, zelí, perkelt, brambory, rýži, fazole, kuře, chilli, různé druhy masa a další - podobně jako v klasickém tlakovém hrnci. 

 

tesla elitecook k50 display detail

Snadné ovládání
TESLA EliteCook K50 je přizpůsobený českým zákazníkům, protože ovládací tlačítka na předním panelu jsou v českém jazyce. Obsluha přístroje je tak velmi snadná a zvládne ji opravdu každý.

Bezpečné vaření
Mikroprocesor neustále snímá teplotu uvnitř hrnce, a zajistí tak přesný požadovaný tlak pro vaření potravin. Je vybaven množstvím bezpečnostních prvků včetně systému uzamykání krytu, který umožňuje vytvářet tlak pouze tehdy, když je kryt hrnce bezpečně uzavřen a nedovolí otevření krytu, dokud není bezpečně snížen tlak uvnitř hrnce.

Digitální displej
Přehledný digitální displej s modrým podsvícením a dotyková tlačítka vám usnadní rychlé nastavení programu pro vaření. Zvolený program automaticky udržuje správnou teplotu při vaření, reguluje tlak a displej zobrazuje zbývající dobu vaření. Po dokončení programu je jídlo automaticky udržováno teplé, vhodné k servírování na stůl.

Pomalé vaření
Pomalé vaření dusí jídla při nízkých teplotách po dobu několika hodin, aby získaly bohatou chuť. 

 TESLA EliteCook - vložte ingredience do hrnce, zvolte program a dále se nestarejte!Až o 70% rychlejší než běžné způsoby vaření
Jednoduchý a praktický způsob přípravy oblíbených jídel, přidejte suroviny a nastavte program, zbytek už je automatika, ušetřete čas, energii a peníze.

Programy pro vaření
19 naprogramovaných nastavení včetně vysokého tlaku, nízkého tlaku, pomalého vaření, restování, osmahnutí nebo udržení teploty. 
12 tlakových varných předvoleb pro maso, rybu, drůbež, zeleninu, rýži, obiloviny, polévku, dušení či dezerty. 
Délku vaření a volbu tlaku můžete upravit také sami, dle vašich potřeb.

Udržení teploty
Udržení teploty pro podávání jídla po dokončení vaření.

Pohodlná údržba
Velký šestilitrový vyjímatelný vnitřní hrnec je vyroben z nepřilnavého teflonu, který je zdravotně nezávadný (BPA FREE) a je možné jej mýt v myčce na nádobí. 

tesla elitecook k50 ambassador

 

 

  

Lubomír Brázda
ambasador TESLA EliteCook K50

Osobně vařil na Hradě pro naše tři prezidenty. Je profesionálním lektorem na té nejvyšší úrovni, školí na Univerzitě Karlově v Praze a v nejluxusnějších hotelích. Profesionální lektorská činnost, moderní technologie v kuchyni, grilování, minutková masa, moderní příloha.


"Vyzkoušel jsem TESLA EliteCook K50, který nejenom, že splnil mé očekávání, ale daleko je předčil.
Již po pár dnech jeho uživatelé zjistí, že kvalitní elektrický tlakový hrnec může být v kuchyni tím nejlepším pomocníkem".

    

 

 

RECEPTY PRO VAŠI INSPIRACI

 

  

VD_PRODUCT_ACCESSORIES_HEAD

VD_PRODUCT_FAQ_HEAD

Je složité vařit v TESLA EliteCook K50?
Vaření v TESLA EliteCook K50 je velmi snadné, není nutno vymýšlet složité postupy, buď využijete přednastavený program nebo ručně upravíte hodnoty pro tlak a čas vaření. Vaření velmi usnadňují tlačítka na předním panelu, které jsou v češtině. Postup vaření je velmi podobný vaření v klasickém tlakovém hrnci ("papiňáku"). Po nějaké době používání hrnce můžete používat také vlastní nastavení času a tlaku, získané zkušenostmi a praktickým vařením.
Jak probíhá "Pomalé vaření"?
Jedno stisknutí tlačítka „Pomalé vaření“ spustí vaření s vyšší teplotou (cca 93°C), dvojité stisknutí spustí pomalé vaření s o nižší teplotou (cca 82°C). Vaří se bez tlaku, proto je páka ventilu je v poloze "Steam out (Vypouštění páry)".
Jak dlouhou dobu mohu vařit v režimu "Pomalé vaření"?
Výchozí doba vaření je 4 hodiny pro vysoký tlak a 8 hodin pro nízký tlak. Můžete také ručně nastavit čas pro „Pomalé vaření“ v 30 minutových krocích stisknutím tlačítek „+“nebo „–“. Maximální doba "Pomalého vaření" je 9 hodin a 30 minut a minimální doba "Pomalého vaření" je 30 minut. Tuto dobu je možné ručně dále prodlužovat opětovným spuštěním "Pomalého vaření".
Recept na rychle uvařenou výbornou rýži - inspirace pro vás

K vaření potřebujete: klasickou bílou rýži a vodu. Postup vaření: Omyjte rýži pod tekoucí vodou (pokud chcete mít rýži nadýchanou) a vložte ji do hrnce. Zalijte rýži stejným mnostvím vody, tzn. rýže a voda budou v poměru 1:1.5 nebo pokud máte rýži raději měkkčí/vlhčí zvyšte množství vody. Můžete osolit, připadně přidat malou lžíci oleje. Zavřete horní víko, stiskněte tlačítko „Rýže“, displej zobrazí „10“ a rozsvítí se světlo u „Vysoký“ (tlak). Po dokončení vaření počkejte na snížení tlaku v hrnci a poté otevřete horní víko. Čas pro vaření můžete upravit ručně, pokud je 10 minut vaření pro vás hodně nebo naopak málo. Výhodou tohoto tlakového hrnce je, že vám rýže neuteče a nebo se nepřipálí. To samozřejmě platí pro brambory, těstoviny apod.

Jak uvařit chutný guláš, svíčkovou, vepřovou pečeni, kuře, hovězí vývar nebo nadýchanou rýži?
Sledujte naše videa na YouTube kanálu TESLA.<

VD_PRODUCT_CONTACT_US_HEAD

  • facebook youtube instagram twitter linkedin

Jazyk

Copyright © 2018 - 2019 TESLA Electronics. Všechna práva vyhrazena.